Hizmetlerim

A- Hizmetlerim

Saha çalışması   ; İster tek,ister çift, ister grupla birlikte,ister yurt içi,isterseniz yurt dışında, sizin belirleyeceğiniz gün sayısı süresince teoride aldığınız bilgiye anlatacağım gerçek fotoğraf mantığı ve felsefesiyle birlikte  pratiğini örneklemelerle  saha da  yaparak daha doğru ve daha çabuk karar vermenizi sağlayarak üretiminizi arttırmak.

Amacımız tesbit ettiğimiz konuyu doğru olarak çalışmak ve doğru ürün almaktır.

Bu birlikte yaptığımız çalışmayı sergi, gösteri ve albüm hazırlanması da istenirse dahil edilebilir.

Ab -Fotoğraf işlemek : Göndereceğiniz fotoğraflarınızı  doğru olarak kadrajlamak ve doğru işlenmesini sağlayarak kullanılabilir hale getirmek.Bu tek bir fotoğraf olabileceği gibi birden fazla fotoğrafta olabilir.

Ac- Seçicilik: Çalıştığınız bir konunun veya fotoğraf gezinizin ardından tüm işlenmemiş ham fotoğraflarını göndererek içinden amaca uygun olarak kullanabileceğiniz fotoğrafları tesbit etmek ve ayırmak.

  1. Ayrılan bu fotoğraflar içinden 30-40 adeti ile bir sergi çalışması yapmak. İstenirse  bu çalışmaya uygun gidecek fotoğraf baskı ebadını belirleyerek  fotoğraf  basımını gerçekleştirmek.
  2. İstenirse sadece sergi fotoğrafları ile  sergi tanıtım albümü, uygun olması ve kabul görmesi halinde ilave fotoğraflarlar ile geniş bir sergi albümü hazırlamak.Bu albümün belirlenen tasarım ile varsa istekleriniz  doğrultusunda basımını gerçekleştirmek.
  3. Bu çalışma bir gösteri olarak arzu ediliyorsa uygun fotoğrafları belirleyerek işlemek, uygun bir kurgu ile sıralamak vede bu gösteriye yakışan müzik seçimini de gerçekleştirerek video sunum haline getirmek.

Ad – Danışmanlık   : Fotoğraf hakkında bilmek istediğiniz  tüm konular olabileceği gibi yarışmalar,festivaller, şenlikler, sergiler,gösteriler ve albümler konusunda size 35 yıllık tecrübemle doğru yolu göstermektir.

B – Fotoğrafın temel mantığı ve felsefesi üzerinden fotoğraf eğitimi

4 günlük süre içersinde ,15 saat teori + 5 saat pratik

C – Gösteri ve söyleşi

Sitemdeki mevcut gösterilerden ister tek, istenirse birkaç adeti ile gösteri şölenine dönüştürerek sunmak.

 

 

Çalışmalarım